Dionysos

19 last minute termínů
od 3 990 Kč

Dionysos

Snídaně

Vlastní doprava

Irini Studios

963 last minute termínů
od 4 264 Kč

Irini Studios

Bez stravy

Letecky

Kostas

281 last minute termínů
od 4 890 Kč

Kostas

Bez stravy

Letecky

Chrysoula Studios

52 last minute termínů
od 4 961 Kč

Chrysoula Studios

Bez stravy, All inclusive

Letecky

Oscar

297 last minute termínů
od 5 190 Kč

Oscar

Snídaně

Letecky

Maria


29 last minute termínů
od 5 260 Kč

Maria

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina Řecko poznávací, Rhodos

Letoviska na ostrově Rhodos Afandou, Faliraki, Ialyssos, Ixia, Kalathos, Kalithea, Kiotari, Kolymbia, Kremasti, Lachania, Lardos, Lindos, Pefki, Rhodos Town, Stegna, Theologos, Rhodos poznávací

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Rhodos - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Pro děti je zde dětský bazén a dětské hřiště. Budete mít také možnost sportovního vyžití a 1x za týden bude pro Vás uspořádán řecký večer. Pláž je písčitooblázková, rovná. Až budete mít dost relaxu na pláži či ve vodě, zajeďte se podívat směrem na severovýchod. Jsou tam překrásné jeskyně Erimokastro Caves. Hledáte-li klid a relaxaci a chcete si vzít knížku a jen odpočívat, je Afandou ideální. Vzhledem k poloze je středisko Afandou také vhodné pro ty, kdo chtějí cestovat a hledají ubytování vhodné jako výchozí bod. Samozřejmě má vesnička všechno možné – taverny, obchůdky, bary, půjčovnu aut.

Pefki - dovolená na ostrově Rhodos

Ať už jste v Pefki ubytováni kdekoliv, měli byste být spokojeni. Pefki je dobrým výchozím bodem pro výlety po ostrově.Je zde několik nádherných písečných pláží. Pláž Pefki je dlouhá cca 700 m a nabízí kompletní plážové vybavení včetně možnosti sportovních aktivit.V blízkém okolí pak je několik pláží vedlejších, kde najdete pro změnu místa klidná a částečně skrytá před ruchem okolního světa. Směrem k Lardosu je kamenitý výběžek. Jeden den je možné věnovat některému z nabízených fakultativních výletů.

Pefki - dovolená s dětmi na ostrově Rhodos

Pefki je vhodné pro všechny typy klientů včetně rodin s malými dětmi. Má krásnou písčito-oblázkovou pláž s pozvolným vstupem do vody. Doporučujeme návštěvu Lindosu, se kterým má Pefkos pravidelné autobusové spojení. Budete-li se chtít projít v hezkém prostředí, stačí se sebrat a jít. Hotely a apartmány jsou citlivě začleněné do původní zástavby, téměř všude jsou po obou stranách silnice zahrady, obchody, taverny, bary, některé z nich mají otevřeno až téměř do rána. Některé části jsou klidnější a nabízejí spíše romantiku a procházky v tlumeném večerním osvětlení, jiné části zase žijí ruchem, diskotékami a nočním životem, takže opravdu každý si najde to své.

Pefki - ubytování a strava na ostrově Rhodos

Ubytování zde najdete od malých rodinných apartmánů až po luxusní hotelové komplexy. Místní kuchyně je rozmanitá s velkým podílem zeleniny a různých bylinek. Různé druhy masa, omáčka stifado, hovězí maso, makarony, kořeněná omáčka. Oblíbeným dezertem je řecký jogurt zalitý tymiánovým medem a posypaný vlašskými ořechy. Na zapití pivo, nebo vynikající víno.

Pefki - zájezdy se slevou na ostrov Rhodos

Rozhodli jste se jet podívat do Pefki? Navštivte nás, velice ochotně pro Vás zajistíme ubytování a vyhledáme tu nejvýhodnější možnou slevu.

Pefki - pláže a koupání na ostrově Rhodos

Pláž Pefki je zjevně komerční pláž a hlavní ulice je lemována s nesčetnými obchody, provozoven, bary a tavernami. Periferní oblasti v okolí pláží byly vyvinuty takovým způsobem tak, aby poskytly veškeré moderní turistické vybavení. Má jemný písek s mnoha oblázky. Neexistuje žádný nedostatek lehátek na pláži a na extrémním konci pláže lze najít četné skalnaté zátoky s nímž je ideální pro koupání, protože voda je zde mělká. U nábřeží taverny jsou skvělé místa, kde si můžete dopřát různé typy čerstvých pochoutek z mořských plodů. Jsou zde pláže Lothiarika a Pefki poblíž letoviska Pefki.

Řecko - Rhodos - last minute - Pefki
Řecko - Rhodos - last minute - Pefki
Řecko - Rhodos - last minute - Pefki
Řecko - Rhodos - last minute - Pefki
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus