Dionysos

19 last minute termínů
od 3 990 Kč

Dionysos

Snídaně

Vlastní doprava

Irini Studios

963 last minute termínů
od 4 264 Kč

Irini Studios

Bez stravy

Letecky

Kostas

297 last minute termínů
od 4 890 Kč

Kostas

Bez stravy

Letecky

Chrysoula Studios

52 last minute termínů
od 4 961 Kč

Chrysoula Studios

Bez stravy, All inclusive

Letecky

Oscar

304 last minute termínů
od 5 190 Kč

Oscar

Snídaně

Letecky

Maria


29 last minute termínů
od 5 260 Kč

Maria

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina Řecko poznávací, Rhodos

Letoviska na ostrově Rhodos Afandou, Faliraki, Ialyssos, Ixia, Kalathos, Kalithea, Kiotari, Kolymbia, Kremasti, Lachania, Lardos, Lindos, Pefki, Rhodos Town, Stegna, Theologos, Rhodos poznávací

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Rhodos - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Letovisko Kiotari leží v jihovýchodní části ostrova Rhodos přibližně 60 kilometrů od hlavního města. Zdejší písčito-oblázková pláž nabízí turistům kvalitní hotelové služby. Využít zde můžete bohatou nabídku vodních atrakcí jako je windsurfing, kanoistika, šlapadla, banán nebo ringo, ale i vodní lyže nebo parasailing. V letovisku na vás čeká dostatek restaurací, taveren a obchodů.

Kiotari - dovolená na ostrově Rhodos

Letovisko leží v klidné části jihovýchodního pobřeží. Skládá se z několika hotelových komplexů u malé rybářské vesničky. V letovisku najdete stylolvé taverny, obchůdky se suvenýry, které jistě potřebujete pro své přátele a známé, a pěknou písčito-obláskovou pláž. Doporučujeme všem, kdož chtějí prožít klidnou dovolenou.

Kiotari - dovolená s dětmi na ostrově Rhodos

Mimo koupání, což je u moře samozřejmé, jeďte na některý z nabízených výletů. Pouhou 1 hodinu plavby od Rhodosu je turecký přístav Marmaris. Uvidíte jeden z největších přístavů jachet, navštivte tržiště, kde Vám obchodníci mimo jiné budou nabízet krásné koberce. Další výlet je okruh kolem ostrova s prohlídkou památek a údolím motýlů, nebo večerní prohlídku města Rhodos.Zahálet nebudou ani sportovci. V Kiotari mají tenisové kurty, lukostřelbu, posilovnu, plážový volejbal a další aktivity. Využijte volného času ke strávení dovolené s dětmi.

Kiotari - ubytování a strava na ostrově Rhodos

Hotelové komplexy nabízejí veškerý luxus, jsou zde hřiště, bazény, různé sportovní vyžití. Řecká kuchyně je velmi chutná. Ochutnáte zdejší speciality. Mimo masitých jídel Vám předloží hodně zeleniny, hojnost mořských plodů a nakonec nějaký dezert a dobré víno či pálenku. Samozřejmě i nealko nápoje zdejší výroby.

Kiotari - zájezdy se slevou na ostrov Rhodos

Rezervaci zvolte včas! Ochotně pro Vás vyhledáme veškeré slevy (first a last minut, event.ubytování pro děti zdarma), které se Vás týkají.

Kiotari - pláže a koupání na ostrově Rhodos

Kiotari pláž se nachází 60 km jižně od hlavního města Rhodos town a jen pár minut jízdy od malebného letoviska Lindos. Kiotari je kosmopolitní a moderní místo s mnohai hotely, které nabízejí svým návštěvníkům kvalitníé zázemí pro klidnou dovolenou. Zdejší pláž stala velmi populární pro svou křišťálově čistoué voduě a zlatavému písku. V okolí pláže mnoho taveren a barů, kde se podávají tradiční vynikající řecké pochoutky. Oblast okolo pláže v Kiotari nabízí četné obchody se suvenýry a rukodělnými vyrobky, které zde můžete zakoupit pro své blízké.

Řecko - Rhodos - last minute - Kiotari
Řecko - Rhodos - last minute - Kiotari
Řecko - Rhodos - last minute - Kiotari
Řecko - Rhodos - last minute - Kiotari
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus