Akropolis

184 termínů
od 4 441 Kč

4 druhy stravy

4 druhy dopravy

Rezidence Makedon

48 termínů
od 4 886 Kč

Rezidence Makedon

Bez stravy

4 druhy dopravy

Maria


70 termínů
od 5 260 Kč

Maria

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Aristoteles Holiday Resort & SPA

831 termínů
od 5 490 Kč

Aristoteles Holiday Resort & SPA

All inclusive

Letecky, Vlastní doprava

Cosmos


92 termínů
od 5 776 Kč

Cosmos

Bez stravy, Polopenze

4 druhy dopravy

Ammon Zeus

1996 termínů
od 5 890 Kč

Ammon Zeus

3 druhy stravy

Letecky, Vlastní doprava

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina Řecko poznávací, Rhodos

Letoviska na ostrově Rhodos Afandou, Faliraki, Ialyssos, Ixia, Kalathos, Kalithea, Kiotari, Kolymbia, Kremasti, Lachania, Lardos, Lindos, Pefki, Rhodos Town, Stegna, Theologos, Rhodos poznávací

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Rhodos - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Přibližně 2 km dlouhá písečno-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je hlavním trumfem letoviska Lardos, které je rozloženo na jihovýchodním pobřeží ostrova Rhodos. V letovisku je bohatá síť obchodů, barů a taveren. V blízkosti letoviska je ještě příjemná pláž Glystra. Letovisko je vhodné pro turisty, kteří vyhledávají klidnou dovolenou. Vesnice Lardos se leží přibližně 3 km od letoviska a překvapí turisty svými romantickými uličkami a bohatou nabídkou kaváren, barů a taveren. Velkým lákadlem pro turisty je blízká vesnice Lardos a zdejší památky z antické a byzantské doby.

Lardos - dovolená na ostrově Rhodos

Pravda je, že tato oblast patří k tomu lepšímu, co se na Rhodosu nabízí a je velmi hezká. Oblast široká 1-2 kilometry leží mezi dvěma kopci a je téměř naprosto rovná. Je zde spousta zeleně, takže budovy nejsou téměř vidět a oblast působí naprosto klidným a pohodovým dojmem. Ubytování v Lardosu je výhodné také jako výchozí bod pro výlety. Snadno se odtud dostanete na kterékoliv místo ostrova. Rhodos nabízí velké množství památek i přírodních zajímavostí a bylo by škoda nechat si je nechat ujít.

Lardoss - dovolená s dětmi na ostrově Rhodos

Dovolená s dětmi je nejen koupání. Jsou to také zajímavé výlety do okolí a po ostrově za památka- mi a poznáním vůbec. Na př. výlet lodí, okruh kolem ostrova s prohlídkou antických pozůstatků, nebo večerní prohlídka města Rhodos town a další. Kalithea je na př. vyhledávána milovníky potápění.

Lardos - ubytování a strava na ostrově Rhodos

Turistický komplex se nachází zhruba 2 km od vesničky toho jména. Jsou zde bazény se skluzavka- mi,welnes a beaty centra, WI-FI a vše co potřebujete ke spokojené dovolené. Řecká kuchyně je velmi chutná. Ochutnáte zdejší speciality. Mimo masitých jídel Vám předloží hodně zeleniny, hojnost mořských plodů a nakonec nějaký dezert a dobré víno či pálenku. Samozřejmě i nealko nápoje zdejší výroby.

Lardos - pláže a koupání na ostrově Rhodos

Krásné písečné pláže Lardos je vzdáleno necelé 3 km. od letoviska Ixia a jsou známé jako jedny z nejlepších pláží na ostrově. Křišťálově čisté vody a mírně zvlněný surfing vytvářejí idylickou atmosféru pro zábavu na slunci, nebo při odpočinku na mnoha lehátek ve stínu. Okolo pláže je také umístěno mnoho tavern, kde si můžete dát chlazený nápoj, nebo rychlé občerstvení, zatímco vy se můžete opalovat. Pláž Lardos je jediná v okolí letoviska Lardos.

Řecko - Rhodos - last minute - Lardos
Řecko - Rhodos - last minute - Lardos
Řecko - Rhodos - last minute - Lardos
Řecko - Rhodos - last minute - Lardos
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus