Theo

60 last minute termínů
od 3 390 Kč

Theo

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Acharavi Garden

225 last minute termínů
od 4 290 Kč

Acharavi Garden

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Dionysos

2 last minute termíny
od 5 190 Kč

Dionysos

Snídaně

Vlastní doprava

Fany


16 last minute termínů
od 5 880 Kč

Fany

Bez stravy

3 druhy dopravy

Achousa

23 last minute termínů
od 6 075 Kč

Achousa

3 druhy stravy

Letecky

Stella

12 last minute termínů
od 6 180 Kč

Stella

Bez stravy

3 druhy dopravy

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina Řecko poznávací, Rhodos

Letoviska na ostrově Rhodos Afandou, Faliraki, Ialyssos, Ixia, Kalathos, Kalithea, Kiotari, Kolymbia, Kremasti, Lachania, Lardos, Lindos, Pefki, Rhodos Town, Stegna, Theologos, Rhodos poznávací

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Rhodos - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Středisko Theologos, vzniklo z původní vesničky. Leží na západním pobřeží ostrova Rhodos. Nedaleko střediska je naftová elektrárna Soroni. V městečku najdete taverny a obchůdky. Theologos lze doporučit jako výchozí bod pro cestování po Rhodosu.

Theologos - dovolená na ostrově Rhodos

Theologos lze doporučit jako výchozí bod pro cestování po Rhodosu.Chce to ale vypůjčit si auto. Pokud chcete ve středisku trávit více času, zkuste se podívat na jiná střediska, třeba na Stegnu, Faliraki či Kolymbií.

Theologos - dovolená s dětmi na ostrově Rhodos

Pláže v okolí Theologos jsou široké, pokryté pískem a oblázky, na moři jsou často větší vlny, podobně jako na celém západním pobřeží, pro zájemce o tento sport jistě přijde vhod informace, že je zde surfařská škola. Místo není ničím vyjímečné. Pokud Vám stačí se sem tam projít okolo starých domečků a navštívit jednu dvě taverny, nějaký ten obchůdek a jinak máte rádi klid, tak ten v Theologosu najdete. Theologos lze doporučit jako výchozí bod pro cestování po Rhodosu. Chce to ale vypůjčit si auto. Pokud chcete ve středisku trávit více času, zkuste se podívat na jiná střediska, třeba na Stegnu, Faliraki či Kolymbii.

Theologos - ubytování a strava na ostrově Rhodos

Vkusně zařízené hotely s moderním vybavením. Místní kuchyně je rozmanitá s velkým podílem zeleniny a různých bylinek. Různé druhy masa, omáčka stifado, hovězí maso, makarony, kořeněná omáčka. Oblíbeným dezertem je řecký jogurt zalitý tymiánovým medem a posypaný vlašskými ořechy. Na zapití pivo, nebo vynikající víno.

Theologos - zájezdy se slevou na ostrov Rhodos

Rozhodli jste se strávit svoji dovolenou v Theologosu? Navštivte nás, velmi rádi pro Vás vyhledáme tu nejvýhodnější možnou slevu.

Theologos - pláže a koupání na ostrově Rhodos

Pláž Theologos se nachází 22 km od hlavního města Rhodos town. Krásná pláž se rozšiřuje na 10 km a nabízí veškeré vybavení (slunečníky, sluneční terasy) pro děti hrát v bezpečném a klidném prostředí. Křišťálově čistá voda a zeleň krajiny vytvářejí nádherné prostředí pro návštěvníky všech věkových kategorií. Existuje několik taveren kolem pláže, které podávají chutné jídlo. V letovisko Theologos se nachází pláž Theologos

Řecko - Rhodos - last minute - Theologos
Řecko - Rhodos - last minute - Theologos
Řecko - Rhodos - last minute - Theologos
Řecko - Rhodos - last minute - Theologos
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus